At Ericsson, you can be a game changer! Because working here isn’t just a deal. It’s a big deal. This means that you get to leverage our 140+ years of experience and the expertise of more than 95,000 diverse colleagues worldwide. As part of our team, you will help solve some of society´s most complicated challenges, enabling you to be ‘the person that did that.’ We’ve never had a greater opportunity to drive change; setting the bar for technology to be inclusive and accessible; empowering an intelligent, sustainable, and connected world.

Are you in?

PROJEKTANT TELEKOMUNIKACIJSKE INFRASTRUKTURE (m/ž) - dipl. ing. elektrotehnike

Job Description

Date: Feb 17, 2020

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. povezano e društvo Ericsson Nikola Tesla Grupe, s temeljnom djelatnošću pružanja usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake na različitim lokacijama u Republici Hrvatskoj (Zagreb, Split, Rijeka i Osijek).

Opis radnog mjesta:

Posao projektanta obuhvaća obilazak terena i obradu podataka prikupljenih na terenu, analizu postojeće dokumentacije i baza podataka te izradu projektne dokumentacije (elektrotehnički dio) sukladno zakonskoj regulativi i internim propisima, kao i ishođenje potrebnih dozvola i suglasnosti.

Uvjeti:

  • diplomirani inženjer elektrotehnike ili magistar elektrotehnike, smjer Informacijska i komunikacijska tehnologija ili Elektrotehnika i informacijska tehnologija
  • položen stručni ispit za obavljanje poslova u graditeljstvu za strukovno područje elektrotehnike u skladu sa Zakonom o prostornom uređenju i gradnji
  • član Hrvatske komore inženjera elektrotehnike
  • sklonost timskom radu
  • najmanje tri godine iskustva na srodnim poslovima, od čega najmanje dvije godine iskustva na poslovima projektiranja
  • hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH

Potrebna znanja i vještine:

  • iskustvo u izradi projektne dokumentacije iz područja elektroničkih komunikacija, izradu projekata ugradnje opreme elektroničkih komunikacija, izradu projekata elektroinstalacije i uzemljenja objekata
  • poznavanje skupa programa MS-Office i CAD
  • angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na putovanja
  • spremnost na kontinuirano učenje i razvoj

Prednost:

  • sposobnost rada s velikim količinama informacija te njihove obrade
  • predanost poslu, usmjerenost na postizanje rezultata, sposobnost određivanja prioriteta

Jezici:

  • znanje hrvatskog (materinski jezik) i vrlo dobro poznavanje engleskog jezika

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani.