At Ericsson, you can be a game changer! Because working here isn’t just a deal. It’s a big deal. This means that you get to leverage our 140+ years of experience and the expertise of more than 95,000 diverse colleagues worldwide. As part of our team, you will help solve some of society´s most complicated challenges, enabling you to be ‘the person that did that.’ We’ve never had a greater opportunity to drive change; setting the bar for technology to be inclusive and accessible; empowering an intelligent, sustainable, and connected world.

Are you in?

Tehničar izgradnje

Job Description

Date: Dec 3, 2019

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. traže osobe za poziciju:

TEHNIČAR IZGRADNJE (M/Ž)

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. članica je Ericsson Nikola Tesla Grupe, a temeljna joj je djelatnost pružanje usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša prednost je spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake na lokaciji Zagreb.

Opis radnog mjesta:

Posao tehničara izgradnje obuhvaća poslove vezane uz elektronička mjerenja i lemljene na suvremenim lemnim sustavima, razvijanje i lansiranje CPE uređaja (terminalne opreme) koji odgovaraju trenutnim potrebama tržišta.

Uvjeti:

•    srednja stručna sprema tehničkog usmjerenja (poželjno elektrotehničke struke)
•    sklonost timskom radu
•    hrvatsko državljanstvo

Potrebna znanja i vještine:

•    poznavanje osnova telekomunikacija
•    vozačka dozvola B kategorije
•    spremnost na kontinuirano učenje i razvoj

Prednost:

•    iskustva rada na održavanju terminalne opreme
•    sposobnost rada i obrade velike količine podataka
•    predanost poslu, usmjerenost na postizanje rezultata

Jezici:

•    znanje hrvatskog (materinji jezik) i osnovno poznavanje engleskog jezika

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani