VODITELJ REALIZACIJE NA IZGRADNJI TELEKOMUNIKACIJSKE INFRASTRUKTURE

Job Description

Date: Sep 12, 2019

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. traže osobe za poziciju:

VODITELJ REALIZACIJE NA IZGRADNJI TELEKOMUNIKACIJSKE INFRASTRUKTURE (M/Ž) - RIjeka i Pula

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. povezano je društvo Ericssona Nikole Tesle Grupe, s  temeljnom djelatnošću pružanja usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake u Rijeci i Puli.

Opis radnog mjesta:

Posao voditelja realizacije obuhvaća vođenje poslova izgradnje i održavanja telekomunikacijske infrastrukture, vođenje zaposlenika i vanjskih partnera, nadzor nad izvođenjem radova, koordinaciju većeg broja izvođača na gradilištu, rad s projektnom dokumentacijom, analize i izrade izvještaja, rad u aplikacijama za praćenje realizacije i odgovornost za točnost podataka, izradu i ažuriranje tehničke dokumentacije telekomunikacijske infrastrukture te druge poslove sukladno poslovnim potrebama te naravi i vrsti posla pripadajućeg radnog mjesta i poslovnog područja.

Uvjeti:

  • sveučilišni prvostupnik ili magistar inženjer građevinarstva, elektrotehnike ili druge tehničke struke
  • radno iskustva na voditeljskim poslovima,
  • hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH.

Potrebna znanja i vještine:

  • poznavanje relevantnih propisa iz djelokruga rada
  • iskustvo na poslovima vođenja realizacije
  • korištenje skupa programa AutoCAD  i MS Office
  • angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
  • razvijene komunikacijske vještine
  • spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • spremnost na putovanja.
  • vozačka dozvola „B“ kategorije

Prednost:

  • sposobnost rada s velikim količinama informacija i njihove obrade
  • predanost poslu, usmjerenost na postizanje rezultata, sposobnost određivanja prioriteta

Jezici:

  • znanje hrvatskog (materinski jezik) i vrlo dobro poznavanje engleskog jezika

Usredotočeni smo na razvoj novih poslovnih modela, stjecanja znanja i stručnost naših zaposlenika. Ako smatrate da posjedujete navedena znanja i vještine te da ćete biti vrijedan član našeg tima, prijavite se te prijavi priložite motivacijsko pismo i životopis.

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani.