Voditelj projekata na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture

Job Description

Date: Jul 9, 2019

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. traže osobe za poziciju:

VODITELJ PROJEKATA NA IZGRADNJI TELEKOMUNIKACIJSKE INFRASTRUKTURE (M/Ž)

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. povezano je društvo Ericssona Nikole Tesle Grupe, s  temeljnom djelatnošću pružanja usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake na lokaciji Zagreb.

Opis radnog mjesta:
Posao Voditelja projekta obuhvaća vođenje poslova izgradnje telekomunikacijske infrastrukture, vođenje zaposlenika i vanjskih partnera, upravljanje financijama, analize i izrade izvještaja te druge poslove sukladno poslovnim potrebama.

Odgovornosti i zadatci:

  • spostaviti temeljni plan projekta: definirati opseg projekta, osigurati potrebne resurse i planove i pratiti sve aktivnosti
  • Poticanje izvođenja projekta: praćenje projektnih aktivnosti, praćenje i upravljanje projektnim promjenama i eskalacijama
  • Koordinacija s kupcem i zainteresiranim stranama: upravljanje odnosom s kupcem, izgradnja povjerenja, osiguravanje napretka projekta, organiziranje i vođenje sastanaka
  • Upravljanje projektnim financijama: osiguravanje praćenja financijskog sustava
  • Pojednostavljivanje procesa, metoda i alata s inovativnim idejama

Potrebna znanja i vještine:
Glavne kompetencije

  • Vještina rukovođenja
  • Savjetodavne vještine
  • Financijsko razumijevanje
  • Razumijevanje poslovanja
  • Vještine pregovaranja i argumentiranja
  • Predanost poslu
  • Usmjerenost na postizanje rezultata i
  • Sposobnost određivanja prioriteta

Vještine upravljanja projektima

  • Rješavanje problema
  • Razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine
  • Poduzetničko i komercijalno razmišljanje
  • Analiziranje
  • Povezivanje i umrežavanje
  • Isporuka rezultata i ispunjavanje očekivanja korisnika
  • Planiranje, organiziranje i vođenje projekata
  • Angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
  • Spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • Spremnost na putovanja
  •  Vozačka dozvola „B“ kategorije

Poželjne kvalifikacije:

  • PMI certifikati
  • Iskustvo upravljanja dobavljačima roba i usluga

Uvjeti:

  • sveučilišni prvostupnik računarstva, elektrotehnike ili srodnog tehničkog smjera; magistar inženjer računarstva, elektrotehnike ili srodnog tehničkog smjera
  • minimalno tri godine radnog iskustva na voditeljskim poslovima
  • hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH

Jezici:

  • znanje hrvatskog (materinski jezik) i vrlo dobro poznavanje engleskog jezika

Usredotočeni smo na razvoj novih poslovnih modela, stjecanja znanja i stručnost naših zaposlenika. Ako smatrate da posjedujete navedena znanja i vještine te da ćete biti vrijedan član našeg tima, prijavite se te prijavi priložite motivacijsko pismo i životopis.

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani.