Ericsson Careers

System Developer/Analyst in JAVA

Łódź, Poland
Research & Development

English (US)

Job Description

Date: Nov 6, 2018

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Przeprowadzanie analizy funkcjonalności narzędzi z pakietu TTK pod kątem zgodności z systemem RNC
  • Równoległe wsparcie zespołu w zadaniach związanych z developmentem narzędzi TTK
  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów związanych z narzędziami TTK
  • Uczestnictwo w spotkaniach i eventach majacych na celu promocję TTK
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dotyczących TTK

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Znajomość systemu RNC
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność programowania w przynajmniej jednym z podanych języków (kolejność wg ważności):
    1. JAVA
    2. Perl
    3. Visual Basic
  • Znajomość systemu kontroli wersji (GIT)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w troubleshootowaniu systemu RNC
  • Siatka kontaktów wsród pracowników WCDMA
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (Scrum)

CO OFERUJEMY:

  • ubezpieczenie na życie grupowe – Pramerica
  • opieka medyczna Medicover (za symboliczną 1zł)
  • kafeteryjny system płacowy – platforma SODEXO
  • częściowo dofinansowe karty MultiSport lub OK System
  • aktywności zespołowe (koszykówka, siatków, itp.)
  • dofinansowanie do integracji działowych
  • imprezy firmowe
  • fundusz mieszkaniowy
  • wydarzenia dla dzieci