Date: Nov 23, 2017

Location: Budapest, BU, HU

Company: Ericsson

Feladatok:

  • A feltárt HFC és IP hibák javítása
  • A HFC és IP hálózaton történő karbantartási munkálatok végzése
  • Előre ütemezett munkalap alapján hálózati végponton hibakeresés, javítás
  • Hozzáférési pontokon a szolgáltatás ellenőrzése
  • Szolgáltatás elláthatósági vizsgálatok végzése
  • A hálózaton történt bekapcsolások vizsgálata
  • Különböző mérési feladatok elvégzése
  • Elvégzett feladatok dokumentálása

    Elvárások:

  • Szakirányú végzettség: gyengeáramú villamosipari technikus végzettség (elektronikai technikus) vagy híradás ipari, távközlés technikai / technikusi végzettséggel
  • Érettségi bizonyítvány
  • HFC és IP hálózati és technológiai ismeretek birtokában van
  • Felhasználói szintű számítógépes hardver és szoftver ismeretei vannak
  • Munkáját pontosan, precízen végzi
  • Önálló, ügyfélközpontú személyiség
  • Jó problémaelemző és problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

    Amit kínálunk

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria juttatások a próbaidő lejártát követően
  • 25%-os készenléti pótlék
  • Teljesitményalapú bónusz havi juttatásként

    A munkavégzés helye:

    Veszprem, Nagykanizsa, Sopron, Szombathely és Budapest

Ericsson provides equal employment opportunities (EEO) to all employees and applicants for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, marital status, pregnancy, parental status, national origin, ethnic background, age, disability, political opinion, social status, veteran status, union membership or genetics.

Ericsson complies with applicable country, state and all local laws governing nondiscrimination in employment in every location across the world in which the company has facilities. In addition, Ericsson supports the UN Guiding Principles for Business and Human Rights and the United Nations Global Compact.

This policy applies to all terms and conditions of employment, including recruiting, hiring, placement, promotion, termination, layoff, recall, transfer, leaves of absence, compensation, training and development.

Ericsson expressly prohibits any form of workplace harassment based on race, color, religion, sex, sexual orientation, marital status, pregnancy, parental status, national origin, ethnic background, age, disability, political opinion, social status, veteran status, union membership or genetic information.

Primary country and city: Hungary (HU) || || Budapest || 21092

Req ID: 216345